okolice Białegostoku

Informacje, ogłoszenia i pytania dotyczące rekonstrukcji historycznych, zlotów militarnych, imprez historyczno-rocznicowych, spotkań, wykładów, wystaw muzealnych i innych wydarzeń nawiązujących do II RP i II wojny światowej.
ODPOWIEDZ
PPiech

okolice Białegostoku

Post autor: PPiech » pt sty 30, 2009 10:49 pm

Witam wszystkich forumowiczów, nie wiedziałem na jakie forum się z tym zgłosić wiec pisze tutaj. Mam nadzieje że wybaczycie. Interesuje się fotografia, ostatnio zainteresowała mnie II wojna, mianowicie poszukuje w okolicach Białegostoku bunkrów, fortów jakiś śladów po walkach gdzie można było by wejść legalnie lub nie i porobić zdjęcia. W środę byłem w Wiźnie niestety nic tam nie znalazłem prócz grobu Raginisa. Byłem również w fortach pod Piątnica choć tam poszwendałem się korytarzami podziemnymi to niezbyt mnie to urzekło. Właśnie o takie miejsca mi chodzi żeby wejść, powałęsać się z obawą ze coś może spaść na głowę i zrobić dobre zdjęcia. Proszę ludzi którzy znają tą okolice lepiej ode mnie ażeby się wypowiedzieli coś podpowiedzieli a może i nawet wkleili mapkę z zaznaczonym obiektem bądź jakiś link. Pozdrawiam Paweł

Awatar użytkownika
Jako
Marszałek
Marszałek
Posty: 293
Rejestracja: wt lut 06, 2007 10:27 pm

Post autor: Jako » pt lut 20, 2009 12:05 am

Może tutaj coś pomogą: http://schrony.prv.pl/

PPiech

Post autor: PPiech » śr lut 25, 2009 1:48 pm

Dziękuje bardzo, napewno nie zaszkodzą :wink:

ODPOWIEDZ