"Projekt" Książki

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
ODPOWIEDZ
Tankista

"Projekt" Książki

Post autor: Tankista » pn sty 17, 2011 9:54 pm

Witam

Jestem nowy na forum, na portalu pisze artykuły dotyczące uzbrojenia Armii Czerwonej, napisałem już kilka artykułów.
W mojej głowie zrodził się pomysł aby artykuły nie tylko moje ale również autorstwa innych osób umieścić w nowej publikacji dotyczącej września 1939, w której znalazło się by umundurowanie wszystkich stron biorących udział w Kampanii Wrześniowej 1939 (Polski, ZSRR, Niemiec, Słowacji), broń indywidualna i zespołowa, opisy broni pancernej i samolotów używanych w konflikcie przez wszystkie strony. Zastanawiam się czy taki "projekt" jest w ogóle możliwy. Trzeba zorganizować osoby które ewentualnie wykonałyby rysunki itp, itd. Więc zwracam się do was z pytaniem czy ktoś poparłby mój projekt, znalazłby się wydawca, wiem poniosły mnie trochę marzenia ale zawsze chciałem mieć na półce kompendium o wrześniu 1939 w którym znalazło by się dosłownie wszystko. Na pewno taka pozycja namieszałaby na rynku książek o tematyce września 1939.

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich :D

qrak

Re: "Projekt" Książki

Post autor: qrak » wt lut 01, 2011 11:37 pm

W tak szerokim zakresie jaki planujesz to musiałoby to być kilkunasto, jak nie kilkudziesięcio tomowe dzieło. Chyba, że chcesz aby każdy temat potraktować "po łebkach". Ale wtedy znajdzie się tam i wszystko i nic jednocześnie. No bo jak np. na kilkunastu stronach opisać uzbrojenie którejś ze stron, jak o jednym tylko modelu są całe książki?

ODPOWIEDZ