Gry o kampanii wrześniowej

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
ODPOWIEDZ
macgie29

Post autor: macgie29 » pn maja 11, 2009 9:11 pm

Chcę poinformować, że kontynuuję pracę nad kolejną wersją mojego modu do Theatre of War. Będzie tam dodatkowa mapa :)

MarcinG

Post autor: MarcinG » pt maja 15, 2009 6:45 pm

macgie29 pisze:Chcę poinformować, że kontynuuję pracę nad kolejną wersją mojego modu do Theatre of War. Będzie tam dodatkowa mapa :)
Właśnie skończyłem bitwę nad Bzurą (pozim łatwy), oto moje reakcje:
1. Zwiększenie liczby czołgów Pz I w Polskiej Kampanii i zmniejszenie liczby czołgów Pz (38 )t i Pz (35)t - OK, poprzedno w tej misji byliśmy zalewani morzem tych czołgów, teraz jest lepiej i bardziej realistycznie.
2. Brak czołgów 7TP w bitwie nad Bzurą - sam nie wiem czy to dobrze, co prawda Pz I jest teraz wiecej, ale czołgów czechosłowackich ciagle trochę jest, a z nimi polskie tankietki nie mają wiekszych szans (straciłem ich pięć), zaś 7TP były w stanie nawiazać z nimi w miarę równorzędną walkę. Z drugiej zaś strony zwieksza to realizm, gdyż 7TP i Vickersów pod Bzurą nie było.
3. Obecnosć sprzymierzonej artylerii - Dobry pomysł, szkoda co prawda że działa nie są rozmieszczone inaczej, ale w moim przypadku nieźle sie spisały, niszcząc i uszkadzając kilka maszyn wroga.
Zaczynam trzecią i otatnią bitwę. Wrażenia jutro lub dzisiaj w nocy.

EDIT:
"Gdy pod Sandomierzem umilkły działa..."
Bitwę wygrałem, tracac 16 zabitych (w tym jeden czołgista, reszta to zwykli żołnierze, głównie polegli przy obsłudze dział polowych), jeden czołg ciężko uszkodzony. Nie mam do tej modyfikacji żadnych zastrzeżeń, oby twoje następne modyfikacje były równie udane co te dwie.

macgie29

Post autor: macgie29 » pt maja 15, 2009 9:39 pm

Nie będę zmieniać bitwy nad Mokrą, bo przez moje zabawy z edytorem nie otrzymalibyście, by posiłków.

macgie29

Post autor: macgie29 » pt maja 15, 2009 9:47 pm

MarcinG pisze:
macgie29 pisze:Chcę poinformować, że kontynuuję pracę nad kolejną wersją mojego modu do Theatre of War. Będzie tam dodatkowa mapa :)
2. Brak czołgów 7TP w bitwie nad Bzurą[/b] - sam nie wiem czy to dobrze, co prawda Pz I jest teraz wiecej, ale czołgów czechosłowackich ciagle trochę jest, a z nimi polskie tankietki nie mają wiekszych szans (straciłem ich pięć), zaś 7TP były w stanie nawiazać z nimi w miarę równorzędną walkę. Z drugiej zaś strony zwieksza to realizm, gdyż 7TP i Vickersów pod Bzurą nie było.
Dziękuję za ocenę :)

Wiesz już trochę jak miał Kutrzeba :D. Jak straciłeś pięć to i tak lepiej niż ja, bo ja wszystko straciłem :).

macgie29

Polski Mod do Thearte of War

Post autor: macgie29 » czw maja 28, 2009 10:54 am

Uwaga!

Poszukuję osoby, która ZNA się na bitwach w Kampanii Wrześniowej. Potrzebuję po to, aby znaleźć mapy najbardziej przypominające tereny bitew z KW. Proszę o kontakt na gg 4534247 oraz na e-mail maciek@8bit.pl Poinformuję, że raczej nie dam wynagrodzenia tym co pomogli, ale na pocieszenie będą jednym z twórców modu.

Ingen175

Re: Gry o kampanii wrześniowej

Post autor: Ingen175 » sob wrz 05, 2009 9:32 pm

Hmmmmm Mógłbyś i mi podesłać tego moda :)
Co do pomocy to mogę się zgłosić ale ostrzegam, że rok przed maturą jestem i nauka na 100 % jest, ale jako że przygotowuję się do konkursu o wrześniu i moja wiedza rooooośnie, to mogę służyć radą, na twoim miejscu zabrałbym się za obronę Helu lub Westerplatte. Ciekawa może być bitwa w obronie Warszawy, Modlina, Lwowa czy krótkotrwała Krakowa. Co do klimatycznych to mógłbyś zrobić bitwę o Jordanów (patron mej szkoły to Maczek więc fanem 10 jestem), walki armii Karpaty lub jeśli się da walki o Grono przeciw Sowietom.

macgie29

Re: Gry o kampanii wrześniowej

Post autor: macgie29 » wt wrz 08, 2009 10:01 pm

Podałem swoje gg to proszę napisać :)

NOWY

Re: Gry o kampanii wrześniowej

Post autor: NOWY » czw lut 10, 2011 10:55 am

Witam . Posiadam grę Fall Weiss 1939 od ładnych paru lat . Grałem w nią od czasu do czasu jednak często się zawieszała a po drugie po przejściu na nowy system zn Xp ( oczywiście też kilka lat temu ) przestała mi w ogóle chodzić :( Ale że z natury jestem uparty więc po różnych poszukiwaniach znalazłem sposób na normalne działanie tej gry pod Xp a także Vistą , również zdobyłem PATCH do niej !! No i gra chodzi teraz jak marzenie :D
To tyle z przynudzania a teraz do rzeczy : czy znalazłby się jakiś śmiałek który zagrałby ze mną w tę grę poprzez neta? Wiem wiem ta gra nie posiada takiej opcji ALE przez przypadek wpadłem na pomysł ażeby przesyłać sobie pliki save poprzez maila ;-) i w ten sposób można w nią grać :lol: Oczywiście wymaga to 100 % uczciwości no i niestety trzeba wykluczyć fazę lotniczą a jedynie zostawić ataki lotnicze w fazie planowania . Można by nawet stworzyć pewnego rodzaju turniej jeżeli oczywiście znaleźli by się chętni. Czekam na śmiałków , fanatyków tej gry i nie tylko którzy chcieliby się zmierzyć "oko w oko" z prawdziwym przeciwnikiem no i oczywiście na wszelkie uwagi :D
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ