Gry o kampanii wrześniowej

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
macgie29

Post autor: macgie29 » ndz mar 01, 2009 11:55 am

Ja też próbowałem. Jedyne co umiem to dodawać jednostki z Rezerw do tych którymi dysponujemy. Czyli np. w Bitwie pod Mokrą mam 3 działa 75mm, 2 Działa Bofors, 2 Ursusy, 2 ekipy z rusznicą, 1 normalną i jedną sztabową. A w bitwach w polskiej misji "dowodzenie" zmieniłem imię Pułkownika na swoje :D I jakby co za pierwszym razem przechodziłem bez ułatwień. A i czy wie ktoś jak wygrać 3 misję Polską? Aha i jak ktoś ma dodatkowe mapy do Theatre of War zrobione przez siebie i tam dowodzimy Polakami to niech wyśle na maciek@8bit.pl

strabek

Post autor: strabek » pn mar 02, 2009 12:22 pm

MarcinG pisze:Na początku lutego rusza gra fabularno historyczna, której akcja toczy się od 1936 roku http://www.1936.fora.pl/
Witam zapowiadało się nieźle, ale w lutym gra nie ruszyła.
A teraz nie działa nawet link do forum. Czy ktoś wie czy gra w końcu ruszyła?
Jeśli tak proszę podać aktualny link.

jasio_1997

Post autor: jasio_1997 » ndz mar 08, 2009 11:54 am

Wiem że to nie w temacie bo mają być gry o kampanii wrześniowej ale czy wie ktoś gdzie można kupić grę Prisoner of War

MarcinG

Post autor: MarcinG » ndz mar 08, 2009 1:21 pm

strabek pisze:
MarcinG pisze:Na początku lutego rusza gra fabularno historyczna, której akcja toczy się od 1936 roku http://www.1936.fora.pl/
Witam zapowiadało się nieźle, ale w lutym gra nie ruszyła.
A teraz nie działa nawet link do forum. Czy ktoś wie czy gra w końcu ruszyła?
Jeśli tak proszę podać aktualny link.
Gra w lutym jak najbardziej ruszyła, wiem bo sam w nią grałem. Niestety potem została skasowana, dlaczego nie wiem, ale się domyślam.

macgie29

Post autor: macgie29 » ndz mar 22, 2009 10:57 pm

MarcinG pisze:
macgie29 pisze:Są jakieś dodatkowe mapki do Polskiej Kampanii w Theatre of War? Wygrałem wszystkie 4, a inne kampanie są po prostu nudne.
Nie spotkałem się mimo iż szukałem. Próbowałem zrobić własną misje do "Theatr of War" za pomocą edytora (Zasadzka oddziałów KOP na sowiecką kolumnę zmechanizowaną), ale umiejetnośc obsługi tego edytora to za wysoka szkoła jazdy dla mnie.
Zaskoczę Ciebie, ale opanowałem sztukę robienia mapek. Robienie jednej mapki wymaga 20 minut i idei. Zrobiłem Bitwę pod Tomaszowem Lubelskim i zrobiłem fikcyjną mapę z oblężeniem Poznania.

MarcinG

Post autor: MarcinG » ndz mar 22, 2009 11:25 pm

To może je wstawisz gdzieś do ściagnięcia?

macgie29

Post autor: macgie29 » ndz mar 22, 2009 11:55 pm

Problem w tym, że jak odpalam mapkę to mi się Gra wyłącza. Wcześniej to sobie w nią grałem i działała :cry: . Szkoda, bo była fajna. Trzeba zabić niemieckiego oficera SS i zająć wieś. Masz 13 czołgów 7 TP i 20 żołnierzy. Mapka ta sama co pierwsza Amerykańska.

macgie29

Post autor: macgie29 » pn mar 23, 2009 7:10 pm

Do wszystkich posiadających Forgotten Hope 1. Otóż wyszła mapa z Westerplatte. Oto link http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... 9a2af34e81

macgie29

Post autor: macgie29 » wt kwie 14, 2009 2:12 pm

Chciałbym zapowiedzieć, że rozpoczynam pracę nad małym dodatkiem do Theatre of War. Planuję wydać dodatek, z większym realizmem gry. Oto moje planowane modyfikacje:

- Brak czołgów 7TP w bitwie nad Bzurą, ( zrobione )
- Zwiększenie liczby czołgów Pz I w Polskiej Kampanii i zmniejszenie liczby czołgów Pz (38 )t i Pz (35)t, ( zrobione )
- Posiadanie przez obie strony większego wsparcia artylerii i lotnictwa,
- W armii Niemieckiej, będzie można napotkać jednostki SS oraz czołg Pz III, ( zrobione )
- poprawa tekstów w opisach ( np. Generał Kutrzeba naczelnikiem Wojska Polskiego ).

Planuję także stworzenie Mappacku. Oto mapy jakie tam będą:

- "Wyłamanie" ( Bitwa pod Tomaszowem Lubelskim ),
- "W okrążeniu" ( Bitwa w Borach Tucholskich ),
- "Do ostatniej kropli krwi" ( Obrona Wizny ),
- "Ostatnia Nadzieja" ( Bitwa pod Kockiem ),

Prawdobodobne mapy:

- "Polska Pancerna" ( Bitwa pod Nowym Wiśniczem ),
- "Zostaliśmy tylko my" ( Starcie pod Huciskiem )


Proszę o napisanie zamówień na maciej@8bit.pl lub gg 4534247. Dodatek będzie bezpłatny. Można też wysłać swoje propozycje do dodatku. Co do pakietu map to nie jestem pewny czy wyjdzie. On też będzie darmowy.

macgie29

Post autor: macgie29 » sob kwie 18, 2009 5:29 pm

Uprzejmnie informuję, że zakończyłem prace nad dodatkiem do gry "Theatre of War". Zamówienia prosze składać na nr gg 4534247 oraz na e-mail. Dodatek jest darmowy. Niestety nie wiem dlaczego nie udało mi się ze wsparciem powietrznym i artyleryjskim dla obu stron, ale mam nadzieję, że więcej realizmu w grze wam sie spodoba.

ODPOWIEDZ