[Kupię] grę komputerową Fall Weiss 1939

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
tlewandowski

Post autor: tlewandowski » czw sie 21, 2008 9:53 pm

Sciągnij sobie DosBox-0,72 i na tym na pewno odpalisz. Tez nie znam sie na dosie ale jest jasna instrukcja

Athos

Post autor: Athos » śr wrz 03, 2008 4:00 pm

Witam !

Również byłbym zainteresowany zakupoem gry bądź kopii. Bardzo proszę o kontakt na maila atos1600@wp.pl albo na Priv.

Manil

Post autor: Manil » pn wrz 29, 2008 5:17 pm

Witam!
Także Chciałbym kupić tą grę lub kopię. Bardzo proszę o kontakt na maila mateuszlotus@interia.pl

tlewandowski

Post autor: tlewandowski » czw paź 30, 2008 11:02 am

Artur M.
Co do Twojego posta.
Masz całkowitą rację, piractwo itp itd. Ale jest tez druga strona medalu.
Po pierwsze ludzie, którzy grają w takie gry nie są aż tak pazerni by nie wydać 60 PLn na jedyną polską grę o kampanii wrześniowej. Byłem jednym z pierwszych, którzy kupili ta grę w dniu gdy ukazała się w Empiku (reklamowałem 3 razy bo płytka pękała). I nigdy mi do głowy nie przyszło kupować pirata! Bo po pierwsze jest to gra polska a po drugie o wrześniu 1939. Gra Fall Weiss 1939 wg mnie nie chodziła na rynku na piratach, choć mogę się mylić. W każdym razie nie spotkałem się z tym.
Inaczej sytuacja wygląda teraz. Tej gry po prostu na rynku nie ma!!! A zainteresowanie jest bardzo duże. Wiem bo trochę się za tym oglądam. Pisałem nawet do wydawcy i producenta. Nie dziw się więc, że ludzie proszą i pytają o kopię, bo tej gry nie da sie kupić.

NOWY

Post autor: NOWY » sob lis 29, 2008 9:00 pm

witam dysponuje ta gra tylko ze jest to kopia po oryginale ktory zajechalem :) zostawilem go sobie na pamiatke :) gram w nia od czasu do czasu tyle ze z wylaczonym dzwiekiem w systemie inaczej nie chce odpalic :( (pod WIN 95 chodzila normalnie) nawet gralem cala kampanie :lol: ale ok 6 - 7 wrzesnia wywalalo mnie
fajna gierka tyle za ma wiele bledow min braki stacji kolejowych w niektorych miastach, niektore bunkry i oddzialy postawione w nie majacych sensu miejscach (to akurat mozna zmienic w edytorze) uderzenia lotnicze komputera sa o niebo lepsze niz gracza, posuniecia komputera sa mowiac delikatnie kiepsciutkie ,straty niszczonych oddzialow sa czesciowo dopisywane do strony przeciwnej :? i problemy z punktami zaopatrzeniowymi gdy sie zdobedzie jeden jest juz pozamiatane dla przeciwnika pomimo ze mozna miec jeszcze kilka i tak nie bedzie juz zaopatrzenia :( ale mimo wszystko jest to super gierka a gdyby byl jakis patch poprawiajacy te bledy (podobno jest taki) to bylaby dla mnie najlepsza gierka operacyjno taktyczna :) (szczegolnie podoba mi sie polaczenie turowego planowania ruchow a nastepnie jednoczesnego wykonywanie ruchow przez obie strony co oddaje realizm bitwy

Manil

Post autor: Manil » pn gru 01, 2008 7:21 pm

http://www.sztab.com/download,Patche,,6.html <----- można było kiedyś stąd pobrać ten patch ale widzę że link już nie działa. :( :( :( Może wam się uda. :)

NOWY

Re: [Kupię] grę komputerową Fall Weiss 1939

Post autor: NOWY » wt kwie 16, 2013 1:38 pm

Kopę lat minęło od ostatniego mojego wpisu :lol: Zdobyłem patcha, instrukcje do odpalania tej super gierki nawet na Win7 a także zagrałem parę razy w nią przez neta. Pozmieniałem dość gruntownie scenariusz całej kampanii pod wpływem właśnie gry netowej (oczywiście wszystkie jednostki zostały takie jak były ). Grając z żywym przeciwnikiem to jest dopiero adrenalina hehe. Jak ktoś ma jeszcze ochotę sobie w nią popykać i sprawdzić się jako taktyk i strateg to zapraszam . Ta gra mimo upływu tylu lat od jej wydania nie starzeje się a nawet nabiera smaku jak dobre wino :D

erav

Re: [Kupię] grę komputerową Fall Weiss 1939

Post autor: erav » pt cze 28, 2013 6:13 pm

Ja posiadam oryginał, ale niestety bez instrukcji.
Instrukcja jest mi potrzebna, gdyż poszukuję pełnej listy autorów tej gry. Widzę, że Artur M. wymienił kilka osób, ale to chyba nie był cały zespół. Czy ktoś posiada instrukcje, a w zasadzie stronę 54, na której wyszczególnione były osoby zaangażowane w stworzenie gry?

Dla poszukujących patcha, jest on do pobrania tutaj:
web.archive.org/web/20010808162810/http://www.marksoft.com.pl/latki/FW.ARJ

NOWY

Re: [Kupię] grę komputerową Fall Weiss 1939

Post autor: NOWY » wt wrz 24, 2013 12:54 pm

Jakby co to ja mam całą instrukcję do Fall Weissa 39

ODPOWIEDZ