Kolekcjonerstwo- moje modele :)

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
MatriX

Post autor: MatriX » czw lip 10, 2008 8:35 pm

maniek78m pisze:no to dobre by było, w końcu na temat - jak zrobić makietę/dioramę przedstawiającą Wrzesień, a i inni by skorzystali do innych epok...

To dobra. Jutro zakładam temat już z pierwszymi rycinami: Jak zrobić makiete drzewa?

Myśłę że Admin się nie zdenerwuje ;)

flugzeug30

Post autor: flugzeug30 » pt lut 06, 2009 2:24 am

Można np. na bazie patyczków i mchu [ drzewa liściaste ] .

Mam pytanie- jest szansa, aby któraś z firm spłodziła wczesne Pz. III od Ausf. A do Ausf. D [ te poniekąd eksperymentalne, krótkoseryjne, użyte w 1939 r.- jako Zugführerwageny ] ?.

Pz. III Ausf. E to Dragon, ta firma też zapowiada Pz. Bef. Wg. III Sd. Kfz. 268 [ na bazie Ausf. E ].

Jendrass

Re: Kolekcjonerstwo- moje modele :)

Post autor: Jendrass » pn sie 03, 2009 1:33 pm

Oto kilka moich modeli polskich pojazdów przedwojennych, niektóre w wariancie SF :)
Pług-spychacz dla 7TP/C7P, na razie jeszcze w fazie końcowego montażu. Wzorowany na szkicu z pierwszej monografii 7TP wyd. Militaria.
Obrazek
Przeciwlotniczy 7TP (wersja SF, z dwoma działkami FK-A)
Obrazek
PZInż 222 z holowanym działkiem 20mm
Obrazek

Jagmin
Generał
Generał
Posty: 879
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 11:58 am

Re: Kolekcjonerstwo- moje modele :)

Post autor: Jagmin » wt sie 04, 2009 8:57 am

Nie umiem ocenić samych modeli, choć dla laika wyglądają dobrze, natomiast podoba mi się idea modelarstwa SF. Życzę powodzenia, chętnie zobaczę następne prace.

Ingen175

Re: Kolekcjonerstwo- moje modele :)

Post autor: Ingen175 » wt wrz 08, 2009 11:02 pm

Ja mogę powiedzieć jako znawca ,że modele są naprawdę świetne. Teraz więcej nie napiszę bo mnie ojciec goni do roboty - 23 a ty się ucz , yszzzz . Zapomnieli ci ludzie jak to jest być nastolatkiem.

ODPOWIEDZ