poszukuje Konstanty Burko

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
andrzej52
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 22, 2018 10:16 pm

poszukuje Konstanty Burko

Post autor: andrzej52 » czw lut 22, 2018 10:31 pm

Niedawno się dowiedziałem, że brat mojego dziadka Mikołaja zaginął jako żołnierz września1939 rodzina mieszkała w okolicach wsi Jażwin ,większa miejscowość Gwozdnica, Brodziatyn obecnie na terenie Białorusi. Niestety nic więcej nie wiem w CAW nic na ten temat nie ma.Za wszelkie tropy związane z krewnym z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ