Józef Paluch

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
Janusz Paluch
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 29, 2018 2:18 pm

Józef Paluch

Post autor: Janusz Paluch » pn paź 29, 2018 2:31 pm

Poszukuję informacji o miejscu pochówku mojego stryja: Józef Paluch,rocznik 1903, zamieszkały Warszawa, ul.Winnicka 11/36, z mobilizacji powołany do 1 pułku saperów w Modlinie, poczta polowa 22, oddział 306, kolumna saperska.
Ciężko ranny podczas bombardowania, zmarł.

ODPOWIEDZ